Založ si blog

Čaká nás ešte aj toto v roku 2023 ?

Téma – Svetová zdravotnícka organizácia, ďalej len WHO.

Ide o navrhované zmeny medzinárodných zdravotných predpisov WHO, ktoré by sa mohli ešte upraviť pred ďalším Valným zhromaždením členských štátov WHO v máji 2023. WHO nám otvorene ukazuje, kam smeruje cesta: Do totalitnej dystopie bez základných práv – v mene zdravia.

– Núdzový stav a núdzový zákon by sa mali stať novou normou

– Ľudské práva už nie sú chránené počas pandémie

– Zdravotná diktatúra sa už netrápi kamuflovaním

Generálny riaditeľ by mal de facto neobmedzené právomoci vyhlasovať (a udržiavať) stav zdravotnej núdze. Či sú tieto príkazy naozaj potrebné a opodstatnené, nikoho nezaujíma.

Zároveň získava nové právomoci (v dôsledku toho) nielen jedným ťahom zrušiť základné ústavné poriadky všetkých štátov (deľba moci; zásada legality a pod.), ale aj tradičné ochranné práva jednotlivcov. Jedným slovom:

L‘État, c‘est WHO!“  („štát som ja WHO“)

Ak tieto varovné signály nepoznáte, naozaj vám niet pomoci. Nedá sa jasnejšie ukázať, že WHO už nejde o zdravie ľudstva (čo bol cieľ jej založenia 7.apríla 1948), ale o presadzovanie globálnych obchodných záujmov veľkých farmaceutických a veľkých IT kartelov a v konečnom dôsledku o úplnú kontrolu ľudstva.

Kontrola a rovnováha moci (oddelenie právomocí, zodpovednosť, kontrola zodpovedných), t. j. siahajú po základných princípov demokracie ani stopy!

Doteraz sa základné práva Zákona, ktorým sa vykonávajú medzinárodné zdravotné predpisy stále uplatňovali aspoň na papieri. Podľa pracovnej skupiny WHO by tam už čoskoro nemali byť zakotvené. Opäť sa potvrdili najhoršie obavy nás kritikov WHO zo všetkých krajín!

Jediná dobrá vec: strašidlo je teraz rozpoznateľné pre každého. Rôzne zmeny v článku 3 ods.1 a v článku 12 IGV nemôžu poprieť ani nezainteresovaní politici a štátne médiá.

Malá útecha…

V budúcnosti bude táto klika demokraticky nelegitímnych technokratov rozhodovať o osude ľudí na celom svete. Ako sa to už stalo počas dlhej doby od roku 2020. Generálny riaditeľ WHO a jeho podporovatelia môžu tým natrvalo zrušiť národné ústavy stlačením tlačidla.

Ani štátne orgány, ani občianske organizácie potom nikdy neskončia neopodstatnené pandémie WHO, ani sa nebudú môcť postaviť zbytočným „odporúčaniam“ na odpor.

A ak potom členské štáty implementujú aj „ciele očkovania WHO“, národné ústavy, Norimberský kódex a Pakt OSN o občianskych a politických právach už ľuďom nepomôžu presadiť právo na telesné sebaurčenie. „Vakcínové ciele WHO“ tak de facto dostávajú právne záväzné vojenské rozkazy a budú sa presadzovať rovnako nekompromisne. To isté bude platiť pre „odporúčania WHO“ o povinnosti nosiť masky a testy, o obmedzeniach prístupu a blokáciách, čo sme si za posledné roky zažili.

A povedzme si úprimne: Toto všetko už bola naša globálna realita do značnej miery realizovaná „pod COVID-19“.

Od marca 2020 naši predstavitelia a naše štátne médiá celý tento protidemokratický a protiústavný vývoj „v mene zdravia“ s veľkou námahou ignorujú, ba pokračujú v jeho propagácii. A zároveň sa odvracajú od reality vakcinačných obetí mRNA „očkovaní“. Aj keď tu vlastne ide skutočne o verejné zdravie!

Takže naše zdravie, naša demokracia, naša právna ochrana a náš ústavný poriadok musia byť v budúcnosti úplne obetované WHO (a nenásytným záujmom veľkých globálnych farmaceutických a iných kartelov).

Pokiaľ sa konečne nepostavíme tejto antidemokratickej a protiústavnej nočnej more prichádzajúcej s WHO a to vo veľkom počte so všetkou jasnosťou a odhodlaním!

Vystúpenie z WHO a dôkladné vyšetrenie jej machinácií sú preto nevyhnutné.

 

Poznámka k Svetovej zdravotníckej organizácie – WHO,

ktorú som navštívil v Ženeve vo februári 2019.

WHO nie je v kríze len počas Covidu 19. Najväčším problémom organizácie je jej financovanie, nakoľko pravidelné platby 194 členských štátov klesli na 20% rozpočtu, ktorý tvorí celkovo 5,80 miliardy US dolárov.

Takže vyše 80% už roky finacuje farmaceutický priemysel! Tým pádom bola táto organizácia plne vložená do rúk priemyslu, ktorý samozrejme presadzuje hlavne svoje finančné záujmy. Veľkú rolu tu zohráva GAVI (globálna aliancia pre vakcíny), ktorú financuje najmä nadácia Bil Gatesa. To hovorí za všetko. V minulých rokoch zvýšila svoj vplyv na WHO aj komunistická strana Číny, čo bolo vidno najmä pri voľbe generálneho riaditeľa (Tedros Adhanom Ghebreyesus) v máji 2017. Ten začiatkom covidovej krízy túto problematiku, ktorá mala pôvod práve v čínskom Wuhane, potom dlho zapieral.

Ako sa mohol tento bývalý komunistický káder z Etiópie vôbec stať ochrancom zdravia vyše 7 miliárd ľuďom! To je nehorázne. WHO sa musí buď zamerať na pôvodné ciele načo vlastne bola založená, včetne jej financovania členskými štátmi.

V opačnom prípade treba túto medzičasom koruptnú organizáciu okamžite opustiť!

 

Moje zúčtovanie s WHO v nemeckom federálnom parlamente dňa 12.2.2021

https://www.bundestag.de/mediathek?videoid=7502304#url=aHR0cHM6Ly93d3cuYnVuZGVzdGFnLmRlL21lZGlhdGhla292ZXJsYXk=&mod=mod536668

Akú rolu vlastne hrá Ukrajina v Afrike?

09.09.2023

Odkedy Ukrajina existuje ako samostatný štát, od roku 1991, vlády v Kyjeve pozlátili všetko, čo zostalo z dedičstva sovietskej éry. Najmä so zbraňami sa dali dosiahnuť vysoké zisky, ktoré však plynuli do súkromného sektora. To bolo bezohľadné. Musí sa zdať záhadou, že Severná Kórea bola v krátkom čase schopná zostrojiť veľké rakety a dokonca vytvoriť svoje vlastné [...]

Zelenského po summite bolí hlava!

14.07.2023

Niet sa čo diviť, že Zelenského teraz bolí hlava. Bol naivný a prehral s prefíkaným západom na celej čiare. Tak ale zvyčajne dopadnú diletanti v politike. Mal sa predsa len držať toho herectva. Teraz priviedol vlastnú krajinu do záhuby. Prvý týždeň po ruskej invázii boli otvorené dvere na dohodu s Ruskou federáciou. Nechal sa ovplyvniť západom, aby len pekne pokračoval [...]

NATO sa stále nepoučilo!

12.07.2023

Po 20-ročnom pôsobení NATO v Afganistane, ktoré skončilo v roku 2021 obrovským fiaskom, sa teraz na Ukrajine črtá podobný scenár. Bývalý spravodajský dôstojník americkej námornej pechoty a bývalý zbrojný inšpektor OSN Scott Ritter vo videu zverejnenom na americkom kanáli YouTube U.S. Tour of Duty tvrdí, že je rovnako nepravdepodobné, aby bolo NATO schopné uspieť v [...]

Rusko, Rostov na Done, vagnerovci

Vagnerovci sú späť v Bachmute s novým veliteľom. Nie sú už taká hrozba, tvrdia Ukrajinci

28.09.2023 10:07

Bývalí bojovníci ruskej žoldnierskej Vagnerovej skupiny už sú zase na fronte na východe Ukrajiny.

Arménsko Azerbajdžan Náhorný Karabach Operácia Vojenská

Republika Náhorný Karabach prestane existovať 1. januára 2024

28.09.2023 09:45

Obyvatelia Náhorného Karabachu začali z tohto regiónu odchádzať od 24. septembra.

rak červený, samica

Malý vodný tok bol plný nebezpečných amerických rakov. Ochranári odchytili tisícky kusov

28.09.2023 09:00

Samica dokáže dvakrát ročne vychovať stovky mláďat. Invázny druh raka červeného sa preto šíri veľmi rýchlo.

podolay

Prezident Nemecko-slovenskej hospodárskej únie, poslanec nemeckého parlamentu 2017-2021. Moje blogy budú venované politike, ekonomike, ale aj spoločensky aktuálnym témam a to nielen na Slovensku. -------------------------------------------- Ďakujem za Vaše maily k článkom: pavol@podolay.eu

Štatistiky blogu

Počet článkov: 43
Celková čítanosť: 396936x
Priemerná čítanosť článkov: 9231x

Autor blogu

Kategórie