Založ si blog

Čaká nás ešte aj toto v roku 2023 ?

Téma – Svetová zdravotnícka organizácia, ďalej len WHO.

Ide o navrhované zmeny medzinárodných zdravotných predpisov WHO, ktoré by sa mohli ešte upraviť pred ďalším Valným zhromaždením členských štátov WHO v máji 2023. WHO nám otvorene ukazuje, kam smeruje cesta: Do totalitnej dystopie bez základných práv – v mene zdravia.

– Núdzový stav a núdzový zákon by sa mali stať novou normou

– Ľudské práva už nie sú chránené počas pandémie

– Zdravotná diktatúra sa už netrápi kamuflovaním

Generálny riaditeľ by mal de facto neobmedzené právomoci vyhlasovať (a udržiavať) stav zdravotnej núdze. Či sú tieto príkazy naozaj potrebné a opodstatnené, nikoho nezaujíma.

Zároveň získava nové právomoci (v dôsledku toho) nielen jedným ťahom zrušiť základné ústavné poriadky všetkých štátov (deľba moci; zásada legality a pod.), ale aj tradičné ochranné práva jednotlivcov. Jedným slovom:

L‘État, c‘est WHO!“  („štát som ja WHO“)

Ak tieto varovné signály nepoznáte, naozaj vám niet pomoci. Nedá sa jasnejšie ukázať, že WHO už nejde o zdravie ľudstva (čo bol cieľ jej založenia 7.apríla 1948), ale o presadzovanie globálnych obchodných záujmov veľkých farmaceutických a veľkých IT kartelov a v konečnom dôsledku o úplnú kontrolu ľudstva.

Kontrola a rovnováha moci (oddelenie právomocí, zodpovednosť, kontrola zodpovedných), t. j. siahajú po základných princípov demokracie ani stopy!

Doteraz sa základné práva Zákona, ktorým sa vykonávajú medzinárodné zdravotné predpisy stále uplatňovali aspoň na papieri. Podľa pracovnej skupiny WHO by tam už čoskoro nemali byť zakotvené. Opäť sa potvrdili najhoršie obavy nás kritikov WHO zo všetkých krajín!

Jediná dobrá vec: strašidlo je teraz rozpoznateľné pre každého. Rôzne zmeny v článku 3 ods.1 a v článku 12 IGV nemôžu poprieť ani nezainteresovaní politici a štátne médiá.

Malá útecha…

V budúcnosti bude táto klika demokraticky nelegitímnych technokratov rozhodovať o osude ľudí na celom svete. Ako sa to už stalo počas dlhej doby od roku 2020. Generálny riaditeľ WHO a jeho podporovatelia môžu tým natrvalo zrušiť národné ústavy stlačením tlačidla.

Ani štátne orgány, ani občianske organizácie potom nikdy neskončia neopodstatnené pandémie WHO, ani sa nebudú môcť postaviť zbytočným „odporúčaniam“ na odpor.

A ak potom členské štáty implementujú aj „ciele očkovania WHO“, národné ústavy, Norimberský kódex a Pakt OSN o občianskych a politických právach už ľuďom nepomôžu presadiť právo na telesné sebaurčenie. „Vakcínové ciele WHO“ tak de facto dostávajú právne záväzné vojenské rozkazy a budú sa presadzovať rovnako nekompromisne. To isté bude platiť pre „odporúčania WHO“ o povinnosti nosiť masky a testy, o obmedzeniach prístupu a blokáciách, čo sme si za posledné roky zažili.

A povedzme si úprimne: Toto všetko už bola naša globálna realita do značnej miery realizovaná „pod COVID-19“.

Od marca 2020 naši predstavitelia a naše štátne médiá celý tento protidemokratický a protiústavný vývoj „v mene zdravia“ s veľkou námahou ignorujú, ba pokračujú v jeho propagácii. A zároveň sa odvracajú od reality vakcinačných obetí mRNA „očkovaní“. Aj keď tu vlastne ide skutočne o verejné zdravie!

Takže naše zdravie, naša demokracia, naša právna ochrana a náš ústavný poriadok musia byť v budúcnosti úplne obetované WHO (a nenásytným záujmom veľkých globálnych farmaceutických a iných kartelov).

Pokiaľ sa konečne nepostavíme tejto antidemokratickej a protiústavnej nočnej more prichádzajúcej s WHO a to vo veľkom počte so všetkou jasnosťou a odhodlaním!

Vystúpenie z WHO a dôkladné vyšetrenie jej machinácií sú preto nevyhnutné.

 

Poznámka k Svetovej zdravotníckej organizácie – WHO,

ktorú som navštívil v Ženeve vo februári 2019.

WHO nie je v kríze len počas Covidu 19. Najväčším problémom organizácie je jej financovanie, nakoľko pravidelné platby 194 členských štátov klesli na 20% rozpočtu, ktorý tvorí celkovo 5,80 miliardy US dolárov.

Takže vyše 80% už roky finacuje farmaceutický priemysel! Tým pádom bola táto organizácia plne vložená do rúk priemyslu, ktorý samozrejme presadzuje hlavne svoje finančné záujmy. Veľkú rolu tu zohráva GAVI (globálna aliancia pre vakcíny), ktorú financuje najmä nadácia Bil Gatesa. To hovorí za všetko. V minulých rokoch zvýšila svoj vplyv na WHO aj komunistická strana Číny, čo bolo vidno najmä pri voľbe generálneho riaditeľa (Tedros Adhanom Ghebreyesus) v máji 2017. Ten začiatkom covidovej krízy túto problematiku, ktorá mala pôvod práve v čínskom Wuhane, potom dlho zapieral.

Ako sa mohol tento bývalý komunistický káder z Etiópie vôbec stať ochrancom zdravia vyše 7 miliárd ľuďom! To je nehorázne. WHO sa musí buď zamerať na pôvodné ciele načo vlastne bola založená, včetne jej financovania členskými štátmi.

V opačnom prípade treba túto medzičasom koruptnú organizáciu okamžite opustiť!

 

Moje zúčtovanie s WHO v nemeckom federálnom parlamente dňa 12.2.2021

https://www.bundestag.de/mediathek?videoid=7502304#url=aHR0cHM6Ly93d3cuYnVuZGVzdGFnLmRlL21lZGlhdGhla292ZXJsYXk=&mod=mod536668

Slúži NATO skutočne na našu obranu?

13.07.2024

Vo Washingtone sa nám skončil summit pri príležitosti 75. výročia Severoatlantickej aliancie. Mám jednu relevantnú otázku. Slúži NATO skutočne na našu obranu? Načo sme členom NATO, keď nám táto organizácia nevie, alebo nechce zabezpečiť adekvátnu protivzdušnú obranu, ale namiesto toho ju garantuje pre Ukrajinu, ktorá vôbec nie je členským štátom NATO! Takže namiesto [...]

Čo zostalo z Ukrajiny?

29.04.2024

Všetci sme prehrali. Zo slávnych „európskych hodnôt“ nezostalo nič. Vojna na Ukrajine vstupuje do svojej záverečnej fázy – Rusko túto vojnu vyhrá na všetkých frontoch. Vojensky, geopoliticky a ekonomicky. Ako sa mohla stať táto katastrofa, táto historická porážka Západu? Odpoveď je jednoduchá: kolektívny Západ všade prekročil svoje vlastné medze. Nielenže [...]

MIEROVÁ INICIATÍVA SO ZÁRUKAMI BEZPEČNOSTI PRE UKRAJINU A RUSKO

11.12.2023

Predvianočná mierová iniciatíva s medzinárodnými bezpečnostnými zárukami pre Ukrajinu a Rusko. Európske národné štáty musia rozhodovať suverénne a nezávisle o svojej bezpečnosti vo vznikajúcom multipolárnom svetovom poriadku. V posledných rokoch sa ukázalo, že EÚ a jej členské štáty boli príliš slabé na to, aby zabránili agresívnej vojne vo svojom východnom [...]

pocasie, kupanie, voda, teplo, zlate piesky

Na Zlatých pieskoch v Bratislave našli telo muža bez známok života

17.07.2024 15:08

Presné príčiny a okolnosti udalosti polícia vyšetruje.

Anton Hykisch

Zomrel spoluautor Deklarácie zvrchovanosti Slovenska Anton Hykisch

17.07.2024 15:01

Posledná rozlúčka s ním bude v Bratislave 22. júla.

Ostrovany, rómovia

PS: Zriadenie národnostnej školy v Rakúsoch prehĺbi segregáciu rómskych detí. Rezort školstva sa ohradil

17.07.2024 14:46

Rezort školstva tvrdenia označil ich za nezodpovedné a neúctivé voči národnostným menšinám na Slovensku.

česko, sanitka, záchranár, hasiči, praha

V maďarskej nemocnici vypukol požiar, museli evakuovať 150 ľudí

17.07.2024 14:20

Pri požiari sa nikto nezranil.

podolay

Prezident Nemecko-slovenskej hospodárskej únie, poslanec nemeckého parlamentu 2017-2021. Moje blogy budú venované politike, ekonomike, ale aj spoločensky aktuálnym témam a to nielen na Slovensku. -------------------------------------------- Ďakujem za Vaše maily k článkom: pavol@podolay.eu

Štatistiky blogu

Počet článkov: 47
Celková čítanosť: 423990x
Priemerná čítanosť článkov: 9021x

Autor blogu

Kategórie